İlkadım Kombi Servisi

Aralık 17, 2020 0 Comments

Kurumsal hizmet, uygun ve garantili servis vizyonumuzla İlkadım’da hizmet vermekteyiz.

Kombinizi açma zamanı geldi. Peki, kombiniz verimli çalışmaya hazır mı? O halde İlkadım kombi servisi bakımınızı ve arıza kaydınızı yaptırmanız için acele etmeniz gerekiyor. Kombi tesisatınıza ne kadar güvenseniz de muhakkak bakımlarını yaptırmanız önemlidir. Kombi arıza ve bakımı konusunda uzman ekibimiz ve tecrübelerimizle sizlere hizmet veriyoruz. En uygun fiyatlarla kombinizi kışa hazırlıyoruz. Şimdi size özel fiyatlarımızdan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Radyatör sayısını, kampanyalarımızı, kampanya detaylarımızı, bakım fiyatlarını öğrenmek için sizlere sunduğumuz hesaplama hizmetini kullanabilirsiniz.

Kombi Temizliği

Kış dönemine kadar temizlik ve bakımların yılda bir yapılması tavsiye edilmektedir. Dilerseniz her yıl temizleme işlemi yaptırarak güvenle kullanabilirsiniz. Kombi temizliği konusunda geç kalınması bazı ciddi sorunlara neden olabilir. Biz İlkadım kombi servisi olarak tesisatınız için gerekli olan tüm işlemleri kısa sürede yapıyoruz.

Kombi Temizliği Neden Yapılır?

Kombi bakımları arasında olan temizlik işlemi yapılması gereken işlemler arasındadır. Isınan ve soğuyan suyun zamanla çamur kıvamına gelmesi tesisatın kirlenmesine, tıkanmasına yol açar. Boru çapı daralır, daralan boru çapları sonucu kaloriferin verimi azalır. Kış zamanı ısınmayan kombilerin sebebi bundan kaynaklıdır. Siz dilediğiniz kadar yüksek ısıyı açın, temizlenmeyen bir tesisattan verim almanız zorlaşacaktır. Yüksek fatura bedelleri ödemek zorunda kalmanız ise sizleri ekonomik açıdan zorlar. Sizlere tam bakım hizmeti veriyoruz. Hem ısınıyor hem de bütçenizden tasarruf ediyorsunuz.

Tesisat Yıkama İşleminde Yapılanlar

Tesisat yıkama ve temizlik işleminde bazı yöntemler kullanıyoruz. Özel cihazlarımız ve ekipmanlarımızla yapmış olduğumuz temizlik için öncelikle kalorifer filtresi sökülür. Cihaz ve sistem bağlantılarını yaparak, petek sayısına uygun oranda ilacın petek içlerine geçmesini sağlıyoruz. Cihazımıza su ekliyoruz, petek vanalarını ise 2–3 petek haricinde tamamen kapatıyoruz. Cihazın su giriş ve çıkış ayarlamasını yapıyoruz.

Makinenin çalışması ile 30–40 dakika kadar yıkama işlemini yapıyoruz. Petek vanalarının bir kısmını kapattığımızı söylemiştik. Bu sefer açık olan vanaları kapatıp, kapalı olan vanaları açıyoruz. 30–40 dakika tekrar yıkama işlemini başlatıyoruz. Peteklerin tamamen temizlenmesine göre yıkama işlemini devam ettiriyoruz. Tesisata su basımı yaparak, kirli suyu boşaltıyoruz.

Cihaz Temizliği

Tesisat bakımında kullandığımız cihazlarımızı sürekli temizliyoruz. Nötralize toz ile sistem yıkanarak cihazlarımızı kimyasallardan koruyoruz. Kullanmış olduğumuz tüm cihazlar bu nedenle yeni kullanıma hazır bir şekilde bırakılır.

Kombi Servisinde Neden Biz?

Sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz, yılların verdiği tecrübe ile her zaman yanınızda oluyoruz. Kombi servisi sizlerin her zaman bütçenizi koruyor. Uygun fiyatlarımızla, sizin için zorunlu olan bakım işlemini külfet haline getirmiyoruz. Sizlere en uygun çözümlerle, kombinizde oluşan arıza, bakım, parça değişimi ve temizliği uzman kadromuzla yapıyoruz. Kombi servisi olarak birçok noktada sizlere ulaşıyoruz ve zamanında sorunları ortadan kaldırıyoruz.

Kombi Bakımının Önemi

Kombi bakımı zannedildiği kadar basit bir durum değildir. Kombi borularında oluşabilen çatlaklar, sızıntılar, arızalar ya da yeterli ısının alınamaması gibi durumlar kombi bakımından kaynaklı olabiliyor. Öncelikle kışa hazırlık adına ilk yapılması gereken kombi tesisat kontrolüdür. İleride sorun yaşanmaması ve daha güvenli bir kullanım için muhakkak kombi bakımlarınızı yaptırmanız gerekir.

Kombi bakımının önemi;

  • Kombi bakımı konusunda İlkadım kombi servisi sizleri güvenle kışa hazırlar
  • Verimli ısınma sağlar
  • Kombinin ileride çıkacak daha büyük zararların önüne geçer
  • Bütçeden tasarruf sağlar
  • Daha az elektrik harcar daha fazla ısınırsınız
  • Isı kaybettirmez
  • Tıkanmaları önler

Kombi bakımında kullandığımız kimyasallar oldukça güçlü ve temizliğe yönelik ilaçlardır. Kombi içerisinde kalan zorlu kirleri ve çamurları daha fazla seyreltir, kirli su olarak dışarı çıkartır. Kullanılan her işlem uzman ekip tarafından bilinçli olarak yapılır. Kombi bakımında kullanmış olduğumuz tüm cihazlar ileri teknolojik cihazlardır.

Bu nedenle petek temizliğinizde ve kombi arızanızda tam verimlilik sağlar. Çoğu kombi arıza sorunlarında hata düğmeleri aktif olur. Bu durum basınç, sıcaklık ya da farklı arızalardan kaynaklanıyor olabilir.

Zamanla bozulan parçaların değişmesi gerekebilir. Bu durumda yapılması gereken sizlere yardımcı olabilmemiz için bizleri aramaktır. Arızanın her an oluşabilmesi sizleri zora sokabilir. Biz dilediğiniz her an sizlerin yanınızdayız. Birçok olası parçayı yanımızda getiriyoruz ve kombi modelinize göre oluşan sorunları İlkadım kombi servisi olarak hızlı bir şekilde çözüyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir