Samsun Klima Servisi

Mayıs 11, 2021 0 Comments

Doktor Teknik Samsun klima servisi, genişleyen servis ağı ile bir çok ilçede hizmet vermeye devam ediyor. Tüm klima ürünlerinizin split klima, inverter klima, on off klima, tavan klima, kaset tipi klima, salon tipi klima, vrf klima, multi klima, pencere tipi klima yer tavan tipi, ve klima markaları Daikin, Mitsubishi, Bosch, LG, Arçelik, Beko, Toshiba, Samsung, Demirdöküm, Hitachi, Vestel, ve diğer markalara özel servis olarak bakım, onarım, tamir, yedek parça, ve montaj hizmeti vermekteyiz.

Şirket numaralarımızdan haftanın 7 günü 24 bizlere ulaşabilirsiniz saat 08:00 – 22:00 saatleri arasında doğrudan müşteri hizmetleri veya çağrı merkezi çalışanlarımız ile görüşerek bu saatler dışında sistemimize mesajınızı bırakarak bizlere ulaşabilir veya web sayfamız iletişim bölümü üzerinden servis talep formunu doldurabilirsiniz.

Müşterilerimize her koşulda modern hizmet, üstün teknoloji ekipmanları ve kaliteliyi bir arada sunmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.
Müşterilerimizin uygun fiyat, cazip ödeme imkânlarıyla cebini de düşünmekteyiz.
Beklenti ve ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde analiz edip kusursuz hizmet veriyoruz.
Teknik personelimiz eğitim sahibi, sertifikalı ve alanında tecrübeli bireylerdir.
Özel servisimiz donanımlı geniş araç filosu ile yılların kazandırdığı tecrübe ve başarıyı bütünleştirerek, gerçekleştirilen bütün hizmetlerde garanti sağlamaktadır.
Bütün yedek parça ve aksesuarlarımız orijinal olup stoklarımızda yeterli düzeyde bulunmaktadır ve garantilidir.

Müşterilerimizin acil durumlarında da yanında olmak adına her daim nöbetçi servis elemanlarımıza ulaşabilirsiniz.
Bizim için önemli olan sadece hizmet vermenin dışında kullanıcılarına bilgi aktarmaktır. Bu sebeple cihazlarınız hakkında teknik destek almak için bizlere gün içerisinde istediğiniz saat diliminde ulaşabilir, merak ettiğiniz konularda sorularınızı iletebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir