İlkadım Ariston Kombi Servisi

Aralık 23, 2020 0 Comments

İlkadım, Karadeniz bölgesinin en gelişmiş ilidir ve doğalgazın kullanılmaya başlanmasıyla birlikte çok sayıda kullanıcı Ariston kombi cihazlarını tercih etmiştir. İlkadım Ariston kombi servisi hizmetlerimiz ile kombi montajı dahil tüm bakım hizmetlerini veriyoruz. Kombi bakım hizmetlerimizden faydalanabilmek için haftanın her günü bizlere ulaşabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz. İlkadım’un her tarafına hizmetlerimizi hızlı ulaştırabilmek için mobil servis araçlarımızı tam donanımlı hale getirdik. Tüm hizmetlerimiz tam donanımlı araçlar ve profesyonel elamanlar ile güvenilir, kaliteli olarak sunulmaktadır. Ariston kombi kullanıcılarının, kış aylarının soğuk günlerinde ısınma sorunları ile fazla karşılaşmamaları için servis hizmetlerimizi kesintisiz sunuyoruz.

Periyodik Kombi Bakımları

Doğalgaz enerjisinin ısınma ihtiyaçlarında kullanılmaya başlamasıyla birlikte Ariston kombi modelleri binaların yapılarına göre özel tasarlanmıştır. İlkadım Ariston kombi servisi olarak, periyodik bakımların, kombi cihazları açısından önemini ve neden yaptırılması gerektiğini tüm müşterilerimize anlatmaya çalışıyoruz. Kombi cihazları, bakımlı olduklarında, en iyi ısı verimliliğini sağlayacaktır. Ariston kombi modellerinin periyodik bakımları, beklenmedik arızaların meydana gelmesini önlerken, kombinin uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır. Periyodik bakımları herkesin yaptırabilmesi için yılın belirli dönemlerinde, uygun fiyat seçeneklerinden oluşan bakım kampanyaları düzenliyoruz. Servis numaralarımızdan bizlere ulaşan tüm Ariston kombi kullanıcıları, ucuz fiyatlara periyodik bakımlarını yaptırarak, sorunsuz kullanmaya devam edebileceklerdir.

Arıza Tamirleri

İlkadım Ariston kombi servisi olarak, her zaman müşteri memnuniyetini önemsiyor ve garantili hizmetler vermeye çalışıyoruz. Kombi cihazları, doğalgaz, su ve elektrik enerji kaynaklarının bir arada kullanıldığı ve sıcak su üreten cihazlardır. Ariston kombi cihazlarında bir arıza meydana geldiğinde, bazı modellerde, arıza kodu ile bazı modellerde de uyarı ışık sistemleri ile kullanıcıyı uyarmaktadır. Kullanıcılar, arıza meydana geldiğini gördüğünde hemen bizleri arayabilir.

Arıza tamir işlemlerinde şunları yapıyoruz;

  • Arıza nedenini tespit etmek,
  • Arızaya neden olan parçanın tamiri,
  • Parça değişimi,
  • Ariston kombinin tüm parçalarını kontrol etmek,
  • Genel bakım işlemlerini yerini getirmek,

Bu işlemler ile meydana gelen arızalara çözüm bulurken, aşınma ve yıpranma ile arıza yapabilecek olan parçaları da tespit ederek değiştiriyoruz. İlkadım’daki tüm Ariston kombi kullanıcılarına hizmetlerimizi, aynı gün içerisinde ve garantili olarak sunmaya çalışıyoruz.

Tesisat Temizliği

Ariston kombi cihazlarının sorunsuz çalışmasının yanı sıra ısı verimliliğini de en iyi şekilde sağlaması önemlidir. Bunun için İlkadım Ariston kombi servisi numaralarımızı arayarak, bilgi alabilir, bakım hizmetleri talebinde bulunabilirsiniz. Ariston kombiler, doğalgaz yakarak ısıttıkları sıcak suyu basınçlı bir şekilde tesisata gönderir ve petekler içerisinde dolaşmasını sağlayarak, ortamın sıcaklığını sağlar. Petek ve tesisat borularında kirlenmeye bağlı olarak tıkanıklık meydana geldiğinde, sıcak su dolaşımı olmayacaktır. Sıcak su dolaşımı yeterli oranda olmadığında, ısı verimliliği düşerken, kombi cihazının basınç için zorlanmasına ve arıza yapmasına da neden olabilecektir. Bunun için tüm müşterilerimize, kombi bakımları ile birlikte tesisat temizliğinin de belirli zaman aralıklarında yapılmasını öneriyoruz. Makineli temizleme yöntemini kullandığımız için tüm tesisatın 45 dakika ile 1 saat arasında tamamen temizlenmesini sağlıyoruz.

Kaliteli ve Güvenilir Kombi Bakım Hizmetleri

Kombi cihazları, hassas ve güvenlik açısından dikkat edilmesi gereken sistemlerden birisidir. Kombi bakımlarını yaptırırken, kurumsal firmalardan destek almanız, can ve mal güvenliği açısından önemlidir. İlkadım bölgesine hizmet veren Ariston kombi servisi olarak, tüm hizmetlerimizi, hem kaliteli hem de güvenilir olarak sunmaya çalışıyoruz. Ariston kombi bakımlarını, garantili olarak yapıyoruz. Tüm ekiplerimizin, eğitimli ve alanında uzman olmasını sağlıyor, yapılacak tüm bakım işlemlerinin verimliğini arıtırken, can ve mal güvenliği oluşturmasını da sağlıyoruz. Güvenilir hizmetler için ekiplerimiz bakım için adresinize geldiklerinde, yetki ve uzmanlık belgelerini sorgulayabilirsiniz. Hizmetlerimiz garantilidir ve her işlem sonrası bakım hizmet belgesini düzenliyoruz.

Yedek Parça Değişimi

Ariston kombi cihazları, dayanıklı ürünlerdir ve kolay arıza yapmamaktadır. Ancak periyodik bakımları yapılmadığında, kirlenmeye dayalı olarak bazı parçalarda arızalar meydana gelebilecektir. Tesisatta meydana gelen sorunlardan dolayı kombinin zorlanarak çalışması, bazı parçaların arızalanmasına yol açacaktır. Ariston kombi bakımlarını yaparak, tüm parçaları kontrol ediyor ve temizleyerek arıza yapmalarını önlemeye çalışıyoruz. Arıza yapan parçaların değişimlerini de anında yapıyoruz. Yedek parça değişimlerinde, Ariston kombi orijinal yedek parçaları kullanıyoruz. Tüm yedek parça değişimlerinde, müşterilerimize 1 yıl garanti veriyor ve yapılan işlemlerin güvenilir olduğunu gösteriyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir