Tekkeköy Baymak Kombi Servisi

Aralık 22, 2020 0 Comments

Kombi cihazlarında en güvenilir markalardan birisi olan Baymak, Türkiye’nin tüm bölgelerinde doğalgaz ile ısınmayı sağlıyor. Tekkeköy Baymak kombi servisi olarak, bakım ve arıza tamir işlemlerini garantili olarak yapıyoruz. Kombi bakımlarınız için sizlere her zaman yakınız ve telefonla bizlere ulaşmanız hizmetlerimizden faydalanabilmeniz için yeterlidir. Baymak kombi cihazlarınızın dijital ekranlarında, arıza kodu oluştuğunu gördüğünüzde hemen bizleri arayabilir ve arıza kodunu bildirebilirsiniz. Birçok müşterimize, arıza koduna göre telefon üzerinden yardım ediyoruz. Ciddi arıza bildirimi olduğunu anladığımızda, hemen ekiplerimizi yönlendiriyor ve uzman ekiplerimizin arızayı gidermelerini sağlıyoruz.

Garantili Kombi Bakımları

Baymak kombi cihazları, doğalgaz ile verimli ısınmayı sağlamaktadır. Farklı modelleri bulunan Baymak marka kombilerin her türlü bakımlarını yapıyoruz. Tekkeköy Baymak kombi servisi olarak, arıza tamir işlemlerinde ve parça değişimlerinde 1 yıl garanti veriyoruz. Garantili hizmetlerimiz sayesinde, müşterilerimizin memnuniyetini kazanıyoruz. Garantili kombi bakım hizmetlerimiz, arıza tamiri ve periyodik bakım olmak üzere iki türlüdür. Servis talebinde bulunurken, hangi bakım türünü istediğinizi belirtmelisiniz. Arıza tamirlerinde, meydana gelen arızalar, uzman ekiplerimiz tarafından yerinde hemen tespit edilebilmekte ve tamir ya da parça değişim işlemleri dakikalar içerisinde yapılarak sorunlar çözülmektedir. Hizmetlerimizde, müşteri memnuniyetine önem veriyor ve en kaliteli hizmetlerin en uygun fiyatlara sunulmasını sağlıyoruz.

Bakım Hizmetleri

Tekkeköy Baymak kombi servisi ekiplerimiz, kombi cihazlarının arıza kodlarına göre ne yapacaklarının planlamasını yapmaktadır. Servis talebinde bulunurken, Baymak kombi arıza kodlarını bizlere iletmenizi istiyoruz. Bazı arıza kodlarının çözümü çok kolaydır ve müşterilerimize telefon üzerinden tarifler ile bazı işlemleri yaparak, arızanın giderilmesini sağlıyoruz.

Servis hizmetlerimizde sunduğumuz bakım hizmetlerinde de şunları yapıyoruz;

  • Kombi kart tamiri,
  • Ana kart değişimi,
  • Eşanjör bakımı,
  • Sirkülasyon pompası kontrolü,
  • Fan motoru temizliği ve bakımı,
  • Su giriş ve çıkış filtre temizliği,
  • Üç yollu vana kontrolü,
  • Su basınç ayar kontrolü,
  • Arızalı parça değişimleri,

Baymak kombi modelleri, enerji tasarrufu sağlayarak, istenilen verimlilikte ısı verilmesini sağlayan cihazlardır. Uzman teknik elemanlarımız ile sunduğumuz hizmetlerimizin tamamını müşterilerimize garantili olarak sunuyoruz. Bakım hizmetlerimizin, güvenilir olması, sektörde büyümemizi ve Tekkeköy genelinde daha fazla müşteriye ulaşmamızı sağlamaktadır.

Kombi Bakımı ve Tesisat Temizliği

Tekkeköy ve ilçelerinde Baymak kombi bakımlarını profesyonel olarak güvenli yapmaya çalışıyoruz. Kombi cihazlarınızı yıllarca bakımsız olarak kullanmaya devam ettiğinizde, gaz tüketiminin çok fazla olduğunu görebilirsiniz. Tekkeköy Baymak kombi servisi hizmetlerimiz arasında, kombi bakımları ve tüm tesisat temizlik seçenekleri yer almaktadır. Kombi bakımları, cihazın arıza yapmasını önlerken, tesisat bakımı ısı verimliliğini artıracaktır. Tesisat temizliği, petek temizliği işlemleridir ve bu işlemleri firmamız, makinalı temizleme yöntemini kullanarak, kimyasal ilaçlarla en iyi şekilde yapmaktadır. Petek temizliği yapıldığında, tesisatta meydana gelebilecek su sızıntısı ya da petek kanalları kapanma durumları ile karşılaşılmayacaktır. Kombi bakımlarını her yıl petek ve tesisat temizliğini ise 4 – 5 yılda bir yaptırmanız yeterli olacaktır.

Profesyonel Hizmet

Baymak kombi bakım hizmetlerini yılın her dönemi kesintisiz olarak sunan firmamız, profesyonel hizmetler sunmaktadır. Tüm çalışanlarımız, alanında uzmandır ve profesyonel çalışanlar olarak müşterilerimize en kaliteli hizmetleri sunmaktadır. Kadromuzu oluştururken, kombi bakım eğitimlerini almış, sahada yeterli deneyimlere sahip kişileri seçiyoruz. Baymak kombi cihazlarının tüm arızalarının en kısa sürede doğru tespit edilebilmesi ve bakım yöntemlerinin belirlenmesi, hizmetlerimizin güvenirliliği açsından önemlidir. Müşterilerimizin adresine intikal eden ekiplerimizin tamamı, Baymak kombi cihazları yedek parçaları ile tam donanımlı olarak hazır bulunmaktadır. Bu verilecek hizmetin tek seferde ve hızlı verilmesini sağlayacaktır. Donanımlı araçlarımız ile tüm arıza bildirimlerine profesyonel çözümler bulabiliyor ve çözümler sunabiliyoruz.

Servis Talebi ve Yedek Parça Değişimi

Baymak kombi bakımları için servisimize tek bir numara üzerinden haftanın her günü ulaşabilirsiniz. Telefon ile iletişim kurduğunuzda, kombi bakımları, kombi arıza türleri hakkında bilgi alabilir, servis talebi için hemen randevu oluşturabilirsiniz. Randevu oluştururken, adres, kombi modeli, arıza kodu ya da talep edilen bakım türü hakkında bilgi vermeniz yeterlidir. Çağrı merkezimiz, acil durumlarda, adresinize en yakın olan ekiplerimizi hemen adresinize yönlendirecek ve en kısa sürede sorunu çözülmesini sağlayacaktır. Arızalarda, yedek parça değişimlerinde, orijinal ürünleri kullanıyor ve her parçanın garantili olarak değiştirilmesini sağlıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir