İlkadım Ferroli Kombi Servisi

Aralık 23, 2020 0 Comments

Kış aylarında, evinizi daha iyi ısıtmaya çalışırken, faturaları da düşürebilmek için kombi bakımlarınızı zamanında yaptırmanız önemlidir. İlkadım Ferroli kombi servisi olarak, kombi cihazlarının her türlü bakımlarını yapıyoruz. Kombi bakımları için firmamızdan fiyat teklifleri alabilirsiniz. Kombi bakımları ile birlikte petek temizleme, tesisat yenileme, kombi montajı gibi tüm hizmetleri veriyoruz. Profesyonel hizmet anlayışı ile hizmet veriyor, tüm hizmetlerimiz alanında uzman teknik personellerimiz ile aynı gün içerisinde verilmeye çalışılmaktadır. Kış aylarından önce kombi periyodik bakımları için özel kampanyalar hazırlıyoruz. Ferroli kombi modellerinin tümü için servis hizmeti veriyor, her türlü arızanın tespiti ve çözümü işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Kombi Bakımları

Ferroli kombi cihazları, binaların izolasyon yapılarına göre verimli çalışma özelliklerine sahiptir. İlkadım Ferroli kombi servisi olarak, kombi bakımlarını, periyodik bakımlar ve arıza onarımları olarak iki farklı türde sunuyoruz. Kullanıma bağlı olarak, kombi cihazlarında, iç alan kirlenmesi, su basıncı düşmesi gibi sorunlar, cihazın verimli çalışmasını etkileyecektir. Ferroli kombi servisi olarak, tüm kullanıcılara, kombilerinin düzenli bakımlarını yaptırmalarını tavsiye ediyoruz. Bakımlı kombilerde, arıza meydana gelme ihtimali çok düşük olacak ve cihazlar uzun ömürlü olarak kullanılabilecektir. Firmamız servis numaralarını aradığınızda, kombi için bakım işlemlerinde neler yaptığımız sorabilir, bilgi sahibi olabilirsiniz. Teknik servis hizmetlerimiz ile tüm bakımların güvenli olmasını, istenilen kalitenin ve verimin elde edilmesini sağlıyoruz.

Neler Yapıyoruz?

İlkadım Ferroli kombi servisi hizmetleri ile İlkadım bölgesinde oturanların kombi bakımlarını yapıyoruz. Kombi cihazlarının verimli çalışması için periyodik bakımlar yaptığımızda, tüm kombi modelleri için şu işlemleri eksiksiz olarak yapıyoruz.

  • Fan motoru temizliği,
  • Üç yollu vana temizliği,
  • Brülör ve enjektör kontrolü,
  • Su akış sensörü türbin kontrolü,
  • Ateşleme elektrotu ve iyonizasyon bakımı,
  • Gaz yanış ayarı,
  • Emniyet ventili temizliği,
  • Sirkülasyon pompası kontrolü,
  • Eşanjör temizliği,

Ferroli kombi modellerinin bakımlarında, tüm parçaları tek tek kontrol ediyor, arızalı ya da arıza yapabilecek durumda olanları orijinal yedek parça kullanarak değiştiriyoruz. Kombi bakımı için servis talebinde bulunan müşterilerimiz, petek temizliği de isteyip istemediklerini soruyoruz. Ekiplerimiz, servis taleplerine ya da bildirilen arıza türlerine göre tam donanımlı olarak müşterilerimizin adreslerine intikal etmektedir.

Periyodik Bakımlar

Kombi cihazlarının periyodik bakımlarının düzenli yapılması, hem cihazın verimli çalışması hem de kullanıcının enerji tasarrufu sağlayabilmesi açısından çok önemlidir. Kombilerinizi, kış aylarında herhangi bir sorun ile karşılaşmadan kullanabilmek için İlkadım Ferroli kombi servisi numaralarımızı arayarak, hemen randevu oluşturabilirsiniz. Periyodik bakımlar, yılda bir kez yapılması gereken genel bakım hizmetleridir. Yapılan bakımlarda, cihazın ateşleme üniteleri, su giriş ve çıkış filtreleri, gaz girişleri gibi tüm aksamları tek tek kontrol edilmektedir. Ferroli kombiler, yılın her dönemi sıcak su ihtiyacının karşılanmasını, soğuk havalarda ise ısınma sorunlarının çözülmesini sağlamaktadır. Bunun için cihazların verimli ve uzun ömürlü çalışması hem güvenlik hem de verimlilik açısından önemlidir.

Petek Temizleme

Ferroli kombi servisi olarak, İlkadım ve ilçelerine sunduğumuz kombi bakım hizmetleri ile birlikte petek temizliği hizmetlerini de sunuyoruz. Petek temizliği en az kombi bakımı kadar önemlidir. Firmamız, makineli petek temizleme işlemi yaptığı için 45 dakika gibi bir süre içerisinde, tesisata bağlı tüm petekleri, tek bir noktadan yapılan bağlantı ile temizlemektedir. Birçok kişi petek temizliğine önem vermemekte ya da gerek duymamaktadır. Ancak su içerisinde bulunan balçık, çamur, kireç birikintilerinin yol açacağı tıkanıklıklar, peteklerin ısınmamasına, kombi cihazlarının kolay arıza yapmasına, ısı kaybına neden olabilecektir. Makineli ve kimyasal ilaçlı petek temizleme işlemlerimiz sonrasında, petekler yaklaşık 5 yıl en iyi verimlilikte ısı sağlayacaktır.

Orijinal Yedek Parça

Ferroli kombi cihazlarının bakımlarını yaparken, arızalı parça değişimlerinde her zaman orijinal yedek parçalar kullanıyoruz. Orijinal yedek parçalar, cihaza tam uyum sağlayacak ve parça değişiminden sonra ilk günkü performans ile çalışmasını sağlayacaktır. İlkadım bölgesine verdiğimiz tüm hizmetlerde, Ferroli kombiler için arıza tamirlerinde, parça değişimlerini, orijinal ürün kullanarak garantili olarak yapıyoruz. Firmamız, stoklarında, Ferroli kombi cihazlarının tüm modellerinin, değişim yapılabilecek yedek parça ürünleri yeterli sayıda bulundurulmaktadır. Kombisi arıza yapan müşterilerimizi, daha fazla mağdur etmemek için bakım ve parça değişim işlemlerini mümkün olduğu kadar aynı gün içerisinde yapmaya ve hizmetlerimizin garantili olmasına özen gösteriyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir